Domů > Řešení > Obsah

Jak vyčistit rošt vládce CMM

Nano (Xi'an) Metrologie Co., Ltd. | Updated: Sep 02, 2016
Source:

Vysoce přesný souřadnicový měřicí stroj je zapotřebí pracovat v bezprašné vnitřní prostředí, teplota musí být kontrolován mezi 18 až 22 stupňů, vlhkost vzduchu mezi 40 % a 70 % kontrolovaných. Takže měření prostředí musí být nainstalována s vhodnou klimatizační zařízení. Podmíněné uživatel může rozhodnout nainstalovat vysoušeč pro zajištění kvality ovzduší. Přestožeže tři souřadnicovým měřícím strojem v tak dobré prostředí, vládce rošt ještě třeba udělat údržbu v pravidelných intervalech. To může zajistit přesnost měření a prodloužit životnost tři souřadnice měřicí přístroj.

Mříž vládce je komponenta měření přesnosti, jeho údržba hraje velkou roli při zlepšování přesnost měření. Rány jsou poznámky správným způsobem vyčistit rošt pravítko:

Za prvé ponořte do savého míč s sušené alkohol, vezměte absorpční míč otřel z jedné strany mříží pravítka na druhou stranu a nahradit jej s míčem čisté bavlny vymazat znovu. Vatový tampon nemůže být znovu použit a nesmí utírat a zpět. Věnujte zvláštní pozornost to vůbec dotknout čtecí hlava při utírání. Protože čtecí hlava se používá ke čtení rošt přesně upravit kalibraci senzoru, jeho umístění a vzdálenost od mříží. Pokud tyto věci se změnily, způsobí chyby čtení, které nelze spustit v systému, proto nezapomeňte věnovat pozornost; A nenechte se hluk bavlněné vlákno stick na mříži, vlákno adsorpce bude produkovat elektrostatický ovlivnit čtecí hlavou. Mříž vládce by nemělo být vymazán často, čtvrtletí nebo půl rok je v pořádku.

Renishaw vládce otevřenou mříží existuje jakýsi ochranný film na vrstvě mříž vládce. Pokud chcete vyčistit, ponořte do Flaušové s vodou se pasou nebo otřít bezvodý ethanol. Ale kvalita bezvodého ethanolu musí být vysoká, které nesmí obsahovat metanol, protože methanol je koroze ochranného filmu.


Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:overseas@cmm-nano.com

Dotaz
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: No.55, Gongye No.2 Road, Xi'an National Civil Aerospace Base, City Xi'an v provincii Shaanxi, Čína
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Technologické Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena.