Domů > Řešení > Obsah

Před zahájením CMM

Nano (Xi'an) Metrologie Co., Ltd. | Updated: Sep 19, 2016
Source:

3D měřicí přístroj je druh přesnosti měřící stroj. Takže jeho přesnost je klíč, ale přesnost nejen rozhodnout samotného stroje jako jeho rám, sonda a tak dále, také rozhoduje o životní prostředí a provozní schopnosti. Takto jsou některé poznámky o operaci před začátkem CMM.

Vodicí kolejnice zpracování přesné 3D měřicí stroje je vysoká a jeho vzdálenost mezi nosnou vzduchu je malý. Pokud je prach nebo jiné nečistoty na vodítku, způsobí plyn ložiska a vodicí kolejnice nuly. Průvodce by měl tak čistit pokaždé, když před uvedením do provozu. Kovové zábradlí by měly být čištěny letecký benzín wipe (120 nebo 180 benzín #), a Průvodce žuly by měly být čištěny bezvodý alkohol.

Pamatujte si to, nemůže dát tuk na plyn nesoucí v procesu údržby; Měřící stroj i není-li použit na dlouhou dobu, by měla rovněž udržovat efektivní teplota vlhkost. Tedy doporučujeme provádět pravidelné klimatizace odvlhčování aby nedošlo k poškození měřicí stroj za vysoké teploty a vysoká vlhkost prostředí;

Je-li tři Souřadnicový měřící stroj není používán po dlouhou dobu, by měl být připraven před začátkem práce: řídí vnitřní teplotu a vlhkost (pro 24 hodin), ve vlhkém prostředí by mělo být také pravidelně otevřít elektrické rozvaděče zajistit obvodové desky je zcela suché a aby se zabránilo poškození kvůli vlhkým, když náhle nabíjení. Zkontrolujte přívod vzduchu, napájení. Je lepší nastavit napětí stabilizovaný zdroj.

Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:overseas@cmm-nano.com


Dotaz
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: No.55, Gongye No.2 Road, Xi'an National Civil Aerospace Base, City Xi'an v provincii Shaanxi, Čína
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Technologické Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena.